Hakkımızda

Söylemek istediklerimiz ve merak edilenler

Bracket Teknoloji San.Tic.Ltd.Şti. kurulduğu 2011 yılından bu yana, her sektörden müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreten bir teknoloji firmasıdır. İş yaşamında özellikle de üretim sektöründe yaşanılan problemlere basit, sade, düşük maliyetli ve anlaşılır ara yüzlerle hazırladığı yazılımlarla çözümler sunmakta ve bu desteğimizle müşterilerimizin dünya ve piyasa koşullarında başarılı olmalarına yardımcı olmaktayız. Problem çözme yeteneğimiz, sonuç odaklı çalışma anlayışımız ve sektörde edindiğimiz proje birikimimiz en önemli rekabet gücümüzdür.

2011 yılında başladığımız yolculuğumuzu kısaca anlatmak istersek;

 1. time-line
  Ekim, 2011
  Bir fikirle start verdik

  Yolculuğumuz bundan 11 yıl önce üretim işletmelerinde ana erp yazılımlarına entegre çözümler üretmek amacıyla bir fikirle başladı.

 2. time-line
  2012
  Raporlama

  Başlangıçta erp sistemlerine esnek ve anlaşılabilir raporlamalar hazırlamak adına NetFect Reporter'ı oluşturduk. Reporter içinde bulundurduğu dinamik raporlarla oldukça sevildi.

 3. time-line
  2013
  Raporlamadan daha fazlası

  Gelen müşteri talepleri doğrultusunda artık bir raporlama yazılımından daha fazlasına ihtiyacımız vardı. Reporter yerini NetFect Bracket'e bıraktı. Bracket içinde dinamik raporlamaların dışında esnek ve özelleştirilebilir modüller de içeriyordu.

 4. time-line
  2014
  Daha dinamik daha güncel

  Artan kullanıcı sayısı ve bileşenleri daha güncel tutabilmek için mağaza mimarisine geçildi. Tek NetFect arayüzü ile tüm ihtiyaçları gideren bir yazılım olmayı hedefledik, evet itiraf edelim ki bu konuda oldukça başarılı olduk.

 5. time-line
  2015
  Daha fazla platformda çalışabilme

  NetFect framework artık netsis, mikro, eta, axapta ve logo ürünleriyle eş zamanlı çalışabiliyordu. Bu çoklu platform desteği ile mağaza içeriğimiz de her geçen gün zenginleşiyordu.

 6. time-line
  2016
  Bracket Teknoloji altında birleştik

  NetFect şahıs firması olarak sürdürdüğümüz yolculuğumuza Bracket Teknoloji San.Tic.Ltd.Şti. olarak devam etme kararı aldık. Ekibimizi ve faaliyet alanlarımızı genişlettik. Bracket Teknoloji olarak müşterilerimize yazılım, server yönetim ve üretim danışmanlığı konularında hizmet vermekteyiz.

 7. time-line
  2017
  Netsis İş Ortağı

  Uzun yıllar Netsis ve Logo ürünlerine entegrasyon yazılımları geliştirdik. 2017 yılında Logo yazılımla Netsis iş ortaklığı konusunda anlaştık.

Vizyonumuz

Geliştirdiği projeler ve çözümlerle bilişim sektöründe güvenilir bir çözüm ortağı olmak.

Proje Gerçekleştirdiğimiz Faaliyet Alanları

Hazırladığımız çözümlerle bir çok sektörde müşterilerimizle beraber başarılı projeler gerçekleştirdik. Bu sektörlerden bazıları,

image
Otomotiv

Otomotiv sanayinin devlerine malzeme tedariği yapan bir kaç müşterimizde kalite, üretim, depolama v.b. süreçler için çözümler ürettik.

image
Beyaz Eşya

Üretim disiplininin en az otomotiv kadar sıkı olduğu beyaz eşya sektörünün lider kuruluşlarına üretim süreçlerine destek çözümler hazırladık.

image
Mobilya

Bildiğiniz tüm üretim süreçlerini bir kenara koyduracak kadar karmaşık bir yapıya sahip olan mobilya sektörü için iş akışı, mamul-yarı mamül ve maliyet takibi için geliştirmeler yaptık.

image
Taşıt Tanıma

Emniyet teşkilatı için Virtual Sight ® projesini gerçekleştirdik. %97 okuma performansı ve geniş açılarda dahi araç tanıma performansıyla çok geniş bir kullanım alanına çözümler sağladık.

image
Karton & Ambalaj

Türk oluklu mukavva ambalaj sektörünün lider tedarikçisi müşterimizde üretim sırasında oluşan fire miktarının takibi için otomasyon geliştirdik.

image
Plastik (Kimya)

Plastik enjeksiyon tekniği ile üretim yapan işletmelerde üretim sırasında oluşan sorunların takibi ve üretim akışı kontrolü için uygulamalar geliştirdik.