Mutabakat Programı
Online Mutabakat Yazılımı
Netsis Logo Mikro Eta Mutabakat

Mutabakat Yazılımı

Online mutabakat yazılımımız, firmaların ve mali müşavirlerin mutabakat süreçlerini kolaylaştırmak, sürdürmek ve istenildiği zaman kolaylıkla erişebilmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış bir destek çözümüdür. Yazılımımız mikro, logo, netsis ve eta yazılımı ile %100 uyumlu çalışmaktadır. Tek bir tuşla muhasebe programınızdan gelen mutabakat verilerini ister fax, ister mail, isterseniz online zarf olarak carilerinize iletebilirsiniz.

Demo Talep Et
solution

%100 Uyumluluk

Netsis, Logo, Mikro ve Eta muhasebe programları ile %100 uyumlu çalışabilme özelliği. Senkronizasyon gerektirmez tüm veri muhasebe programınızdaki ile anlık olarak çalışır bu sayede iki yazılım arasında veri farkı olmaz.

solution

Hızlı ve Pratik

Dönem sonlarında ciddi zaman kaybıdır mutabakat mektuplarının hazırlanması ve carilere ulaştırılması. Bunun farkındayız ve bu iş için ayırdığınız zamanı neredeyse %75 oranında azaltmak için elimizden geldiğince basit, pratik ve hızlı bir çözüm yarattık.

Sadece tek tıklama ile belirttiğiniz adreslere mutabakat mektuplarını ister mail ister fax olarak gönderebilirsiniz.

solution

e-Mutabakat

Müşterileriniz veya tedarikçileriniz gönderdiğiniz mutabakat zarflarını web üzerinden cevaplayabilmektedirler. Her boyuttaki cihazda sorunsuz bir şekilde görüntülenebilen anlaşılır bir arayüze sahiptir.

Bu yazılımımız ile ilgileniyorsanız lütfen bize yazın.