Giriş ekranı
Ana sayfa
Sepet Sayfası
Ürünler Sayfası
Sipariş Raporu
Cari Hareketleri Raporu

NetKet B2B

Firmanız ve bayileriniz - müşterileriniz arasında sipariş sisteminizi bir web portalı üzerinden yönetmenizi sağlamak amacıyla geliştirdiğimiz B2B otomasyonumuzdur. Netsis yazılımı ile %100 uyumlu çalışmaktadır. Kullanıcı siparişi verdiğinde sipariş otomatik olarak netsis yazılımına aktarılmaktadır. Koşul uygulaması, limit uygulaması, departman desteği, onay mekanizması gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

Demo Talep Et
solution

Tüm cihazlarla %100 uyumluluk

Uygulamamız responsive olarak hazırlanmıştır bu özelliği sayesinde ister mobil cihazlar isterseniz masaüstü cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

solution

Tek hesapla birden fazla cari

Müşterilerinize vereceğiniz tek bir hesapla birden fazla cariyle işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.

solution

Onay sistemi

Siparişlerin belirli bir hiyerarşide onaydan geçmesini istiyorsanız sipariş onay özelliği tam size göre. Departmanlara göre onay seviyeleri belirlenip en alttaki kullanıcının sepetindeki ürünler en tepe kullanıcıya kadar onaydan geçerek sipariş aşamasına dönüştürülür.

solution

Sipariş limit desteği

Cari veya kullanıcı bazında sipariş limiti verebilirsiniz. Limit aylık toplam toplam tutar veya tek seferde verilebilecek maximum limit şeklinde ayarlanabilir.

solution

Raporlama

B2B üzerinden verilen siparişler departman, cari ve kullanıcı bazında ayrıştırılarak detaylı bir şekilde raporlanabilmektedir.

Bu yazılımımız ile ilgileniyorsanız lütfen bize yazın.