Servo İşleyiş

Servo Üretim Veri Toplama

NetFect Servo, üretim süreçlerinizden, proses, enerji, üretim ve kalite verilerinizi gerçek zamanlı, doğru ve otomatik olarak toplayan, raporlayan, uyarılarda bulunan ve karar destek sistemleri içeren modüler yapısıyla esnek bir veri toplama yazılımıdır. SAP, Logo, Netsis, Mikro v.b. ERP Yazılımları ile entegre şekilde çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Servo Rfid, Beacon, Karekod, Barkod gibi otomatik tanıma metodlarını desteklemektedir.

Demo Talep Et
solution

Operasyonları Uzaktan Yönetin

Üretim sahasına gitmeden tüm istasyonları ve makinelerin durumlarını uzaktan takip edin. Onlara iş emri atayın, üretim adetlerini, duruşlarını ve firelerini uzaktan görüntüleyin.

solution

Basit Operatör Ekranı

Uzun süren üretim tecrübemiz bizlere gösterdi ki sahada çalışan personelin kullanacağı ekranlar ne kadar basit olursa süreç de o kadar verimli oluyor. Bu nedenle üretim operatörlerinin ekranlarını oldukça sade ve kullanışlı bir arayüzle hazırladık.

solution

İş Emri Yönetimi

Müşteri siparişi sistemde oluştuktan sonra siparişte istenen ürünün üretim sahasında üretilmesi için verilen iş emrini dijitalleştirdik. Üretim planlama tarafından siparişten otomatik oluşturulan iş emirleri üretim operatörlerinin panellerine otomatik aktarılır. Operatör iş emrini sırasıyla ekrandan çağırıp işi başlatabilir.

solution

İzlenebilirlik

Üretilen ürünler ile kullanılan hammadde ve parçaları seri/parti numarası bazında eşleştirerek geriye dönük izlenebilirlik takibi sağlar. Herhangi bir hata ile karşılaştığınız durumda üretim geçmişindeki herhangi bir noktaya geri dönerek ürün bileşeninde bulunan hammadde ve parça bilgilerine, hangi hatta üretildiğine, çalışan operatör bilgilerine ulaşabilirsiniz.

solution

Duruş ve Fire Yönetimi

Üretim sırasında üretilen ürün kadar kaybedilen zaman ve kayıplarda önemli. İnanıyoruz ki ölçemediğinizi iyileştiremezsiniz bu nedenle üretim sırasında tüm duruş ve fireler kayıt altında.

solution

Makinalarla Etkileşim

Servo üretim sahasındaki plc destekli makinalarla etkileşimli çalışacak şekilde geliştirilmektedir. Bu özelliği sayesinde Endustri 4.0. gereksinimlerini karşılar ve iş istasyonlarınızla ERP sisteminizin konuşup daha verimli bir üretim yapmanızı sağlar.

solution

Otomatik Tanıma

Servo Rfid, Beacon, Karekod, Barkod gibi otomatik tanıma metodlarını destekler böylece sahada üretimi yapılan malzemenin teyitleri otomatik olarak ERP sisteminize aktarılır.

Bu yazılımımız ile ilgileniyorsanız lütfen bize yazın.